• Jupol Thermo 5l

JUPOL THERMO je vnútorná maliarska farba šetrná k životnému prostrediu, vyrobená na základe vodnej disperzie polymérnych spojív. Obsahuje drobné duté guľôčky, ktorými sa po celej hrúbke zaschnutého farebného filmu vytvorí tepelná zábrana, ktorá poskytuje na pocit teplejší a príjemnejší povrch ako pri klasických maliarskych farbách. Okrem toho sa znižuje možnosť vzniku kondenzácie vodnej pary na povrchu náteru. V prípade, že aj napriek tomu príde ku kondenzácii, voda na povrchu rýchlejšie vyschne ako pri klasických maliarskych farbách. Tým sa znižuje možnosť vzniku plesní na stenách. Používa sa na dekoračnú ochranu stien a stropov v obytných a občianskych budovách a iných objektoch. Vhodnými podkladmi sú jemné omietky všetkých druhov, povrchy zahladené vyrovnávacími hmotami. Farbu je možné nanášať aj na dobre prídržné staré disperzné nátery.

Farebný film je dobre paropriepustný a odolný proti mokrému oteru, tak že nie veľmi prídržné nečistoty môžeme z natretých povrchov očistiť mokrou handrou.

Farbu pred použitím len dôkladne premiešame. POZOR! Tepelnoizolačná schopnosť farby riedením klesá!
 
Pre lepší tepelnoizolačný účinok farbu nanášame v troch vrstvách v priebehu 4 – 6 hodín (T = +20oC, rel. vl. vzduchu = 65%), kožušinovým, resp. textilným maliarskym valčekom s dlhým vlasom (dĺžka vlasu, resp. nití je 18 až 20 mm; použiteľná je prírodná a umelá kožušina, resp. textílie z rôznych syntetických nití – polyamid, dralon, vestan, nylon, perlon alebo polyester), maliarskym štetcom vhodným na nanášanie disperzných maliarskych farieb alebo striekaním. Pri nanášaní valčekom používame vhodnú stieraciu mriežku.
 
Sotreba
: 300g/m² pre dve vrstvy,

Balenie: 5L - cca 4kg

Farebné odtiene:
    biely (odtieň 1001);
    do pastelových odtieňov je možné tónovanie


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Jupol Thermo 5l

  • Výrobca: JUB
  • Kód produktu: Jupol Thermo 5l
  • Dostupnosť: Skladom
  • 40,80€

  • Bez DPH: 34,00€

Súvisiace produkty

Q-Therm 5l

Q-Therm 5l

Vnútorné zateplenieVnútorná stierková tepelná izolácia Q-therm podstatne znižuje mieru pohlcovania t..

55,00€ 61,44€ Bez DPH: 45,83€

Jubolin Thermo 5l

Jubolin Thermo 5l

Obsahuje duté plnivá, ktoré vytvárajú tepelnú zábranu, čím je povrch napocit teplejší a príjemnejší ..

23,88€ Bez DPH: 19,90€